Apartamento - Residencial Vista Verde
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα Πισίνα κατάδυσης |
| Ιδιωτική παραλία Παραλία | Αθλητικές δραστηριότητες Κατάδυση Ψάρεμα Κανό Ποδηλασία Πεζοπορία | Σπα & Ευεξία Σπα lounge Σολάριουμ Τουρκικό λουτρό Δωμάτιο με ατμόλουτρο |
| Κατάλληλο για παιδιά Καροτσάκι μωρού Παιδική πισίνα | Πρόσβαση σε αναπηρικό αμαξίδιο Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Apartamento - Residencial Vista Verde Ubatuba 68 τ.μ. Προσφέρει στους επισκέπτες πισίνα με σάουνα και ηλιόλουστη βεράντα, και απέχει μόλις 6 λεπτά με τα πόδια από την Παραλία Toninhas. Το διαμέρισμα παρέχει Wi-Fi και χώρο στάθμευσης που βρίσκεται στον χώρο.
Το Ενυδρείο Ubatuba απέχει περίπου 4 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια, ενώ η Παραλία Sununga είναι σε απόσταση περίπου 7 χλμ. Μπορείτε να επωφεληθείτε από σάουνα και χώρο για ηλιοθεραπεία ή να απολαύσετε τουρκικά λουτρά, τούρκικο ατμόλουτρο και σολάριουμ στο χώρο του ξενοδοχείου. Το Apartamento - Residencial Vista Verde βρίσκεται κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από την παραλία Pereque Mirim.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Αυτό το διαμέρισμα έχει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Αν σας ενδιαφέρουν σπορ, μπορείτε να ασχοληθείτε με ψάρεμα για την ψυχαγωγία σας.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Ενυδρείο Ubatuba4,4 χλμ.
- Flamengo e do Flamenguinho Beach4,6 χλμ.
- Παραλία Flamenguinho4,9 χλμ.
- Praia do Flamenguinho4,9 χλμ.
- Παραλία Ribeira4,6 χλμ.
- Παραλία Φλαμένγκο4,6 χλμ.
- Praia Grande2,1 χλμ.
- Παραλία Dionisia4,3 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Περιφερειακό Αεροδρόμιο Sao Jose dos Campos127 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
- Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα
- Ασφάλεια
- Δωμάτιο με θυρίδες
- Ανελκυστήρας
- Πυροσβεστήρες
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα κατάδυσης
- Παραλία
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Παροχές BBQ
- Σπα lounge
- Σολάριουμ
- Σάουνα
- Τουρκικό λουτρό
- Δωμάτιο με ατμόλουτρο
- Κατάδυση
- Κανό
- Πεζοπορία
- Ποδηλασία
- Ψάρεμα
- Πισίνα με θέα
- Ρηχή πισίνα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Καροτσάκι μωρού
- Παιδική πισίνα
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα στην περιοχή του το Apartamento - Residencial Vista Verde;
Toninhas Beach καθώς και Prainha Da Enseada βρίσκονται κοντά στο το Apartamento - Residencial Vista Verde. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το Apartamento - Residencial Vista Verde;
Η τιμή κράτησης στο το Apartamento - Residencial Vista Verde αποτελεί 75$. - ❓
Θα βρω πάρκινγκ στο το Apartamento - Residencial Vista Verde;
Το το Apartamento - Residencial Vista Verde παρέχει χώρος στάθμευσης.